„Jaś i Małgosia, czyli baśń kaloryczna”

Nasze przedszkole bierze udział w niezwykłym projekcie „Jaś i Małgosia, czyli baśń kaloryczna”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Człowiek Kultura oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku.

W ramach projektu odbędą się:

• Konkurs fotograficzny;
  • Wystawa zwycięskich prac konkursowych w Muzeum Mazowieckim w Płocku;
  • Dla zwycięskich grup – spektakl „Jaś i Małgosia, czyli baśń kaloryczna” zrealizowany przez aktorów Teatru Form Wielu. Spektakl odbędzie się w auli Muzeum Mazowieckiego w Płocku przy ul. Kolegialnej 6.

Projekt skierowany jest do płockich grup przedszkolnych (5-6 lat) oraz szkolnych (klasy 1-3) z placówek znajdujących się na terenie pierwszego, drugiego oraz trzeciego podobszaru rewitalizacji tj. Stare Miasto, Kolegialna, Miodowa, Skarpa, Radziwie wskazanych do rewitalizacji zgodnie z Uchwałą Nr 907/LII/2023 Rady Miasta Płocka z dnia 30 marca 2023 roku.